Nowy Jork

poleć serwis drukuj
Fot. Archiwum WEM

Szczepionki dla wolontariuszy

03-07-2021

Pracownicy z branży zaopatrzenia w żywność oraz wolontariusze z organizacji pozarządowych będą szczepieni przeciwko COVID. Mogą już umawiać się na jej podanie.

Nowojorczycy i wolontariusze z organizacji non-profit, które w okresie pandemii pomagają zaspokoić ogromny popyt na żywność, zostali zakwalifikowani do szczepień przeciwko COVID-19, ale wciąż wyłączeni są członkowie grup wzajemnej pomocy.

Administracja gubernatora Cuomo podjęła tę decyzję po tygodniach lobbowania ze strony liderów organizacji non-profit, którzy argumentowali, że ci, którzy dostarczają posiłki osobom z brakiem bezpieczeństwa żywnościowego w pięciu gminach, potrzebują szczepionki, aby chronić nie tylko siebie, ale i rosnące legiony, którym służą. – Jesteśmy na pierwszej linii frontu – mówi Stephen Grimaldi, dyrektor wykonawczy New York Common Pantry.

ar

wróć

Fotorelacje

Walentynki w Klubie Polonez w Fort Lauderdale

13 lutego w Klubie Polonez w Fort Lauderdale odbyła się zabawa walentynkowa. O muzykę podczas imprezy zadbał Dj Irek Roszkowski. Jedną z atrakcji zabawy był występ działającego przy klubie Zespołu Tanecznego Polonia. Goście mogli też robić sobie pamiątkowe zdjęcia na tle walentynkowej scenerii. Fot. H. Stępniak

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Wrzesień
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com