New Jersey

poleć serwis drukuj
Ceny nieruchomości...

Gorąco na rynku mieszkaniowym

03-07-2021

Licytacja zakończona 130 tys. dolarów powyżej ceny wywoławczej to w North Jersey wcale nie wyjątek. Takich posiadłości było ostatnio aż 31, co jasno pokazuje, że rynek mieszkaniowy znowu nabrał tempa.

Najlepszym przykładem na to jest wyjątkowy dom z czerwonej cegły przy ruchliwym odcinku Parsippany Road. Stał pusty od ponad sześciu miesięcy. Jego wewnętrzne ściany i podłoga są już wytarte, a kuchnia pokryta tapetą z motywem kwiatowym, podkreśloną przez postarzane dębowe szafki.

Cape Cod z czterema sypialniami w hrabstwie Morris został wystawiony na sprzedaż po śmierci właściciela. Agent Lou Ann Fellers z KLS Sotheby's International Realty of Mendham, wycenił ją na 200 tys. dolarów.

Gdy tylko w styczniu pojawiła się oferta, chętnych nie brakowało. W ciągu kilku dni przedstawiono 31 ofert, a zwycięzca miał zamknąć transakcję w przyszłym miesiącu.

Zwykle zrujnowany dom z nieruchomościami przyciągnąłby prawdopodobnie osiem lub dziewięć ofert. Ale w rozgrzanym do czerwoności rynku w North Jersey – z niskimi stopami procentowymi, niską podażą oraz zmęczeniem kupców okresem kwarantanny, którzy szukają swojego miejsca na przedmieściach – wszystko jest teraz możliwe.

ar

wróć

Fotorelacje

Walentynki w Klubie Polonez w Fort Lauderdale

13 lutego w Klubie Polonez w Fort Lauderdale odbyła się zabawa walentynkowa. O muzykę podczas imprezy zadbał Dj Irek Roszkowski. Jedną z atrakcji zabawy był występ działającego przy klubie Zespołu Tanecznego Polonia. Goście mogli też robić sobie pamiątkowe zdjęcia na tle walentynkowej scenerii. Fot. H. Stępniak

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Wrzesień
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com