Massachusetts

poleć serwis drukuj
Fot. Archiwum WEM

Stan Massachusetts wszedł w fazę 4 odmrażania gospodarki

03-20-2021

W Massachusetts już prawie milion osób jest uważanych za w pełni zaszczepione przeciwko koronawirusowi. W związku z dynamicznie postępującą do przodu akcją szczepień stan wkroczył w pierwszy etap fazy 4 odmrażania gospodarki.

Oznacza to, że działalność mogą wznowić stadiony i areny sportowe, a wydarzenia sportowe mogą odbywać się znów z udziałem publiczności (12% pojemności obiektu). Ponadto od 22 marca zwiększyły się limity dozwolonej ilości osób uczestniczących w różnego rodzaju zgromadzeniach. Limity podniesiono do 100 osób mogących przebywać jednocześnie w pomieszczeniach i do 150 osób na zewnątrz. Spotkania na świeżym powietrzu w prywatnych rezydencjach i na prywatnych podwórkach pozostają na poziomie maksymalnie 25 osób, a spotkania w pomieszczeniach pozostają ograniczone do 10 osób.

Urzędnicy stanowi oraz eksperci ds. zdrowia nadal jednak podkreślają, że walka z pandemią nie jest jeszcze zakończona i wciąż najlepszym sposobem na ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa jest zachowywanie podstawowych zasad bezpieczeństwa, takich jak dystans społeczny, noszenie maseczek oraz częste mycie rąk, a także zaszczepienie się przeciwko COVID-19, gdy tylko będzie taka możliwość.

JLS

wróć

Fotorelacje

Walentynki w Klubie Polonez w Fort Lauderdale

13 lutego w Klubie Polonez w Fort Lauderdale odbyła się zabawa walentynkowa. O muzykę podczas imprezy zadbał Dj Irek Roszkowski. Jedną z atrakcji zabawy był występ działającego przy klubie Zespołu Tanecznego Polonia. Goście mogli też robić sobie pamiątkowe zdjęcia na tle walentynkowej scenerii. Fot. H. Stępniak

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Wrzesień
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com